User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: field
sk: pole
