User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: field
sv: fält

en: Create user
sv: Skapa användare

en: Select field
sv: Välj fält
