Unearth (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
