Unearth (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Email
lv: E-pasts

en: Header
lv: Galvene

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
