Unearth (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook
