Unearth (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
