Unearth (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
