Unearth (1.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Header
gl: Encabezado

en: Slider
gl: Deslizador

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan
