Unearth (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Email
ja: メール

en: Header
ja: ヘッダー

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず
