Unearth (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: 4
kn: ೪

en: 2
kn: ೨

en: 1
kn: ೧
