Unearth (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Header
nl: Kop

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link
