Unearth (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Email
sv: E-post

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
