Unearth (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Slider
uk: Повзунок

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі
