Unearth (1.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Email
da: E-mail

en: Header
da: Overskrift

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Slider images
da: Slider billeder
