Unearth (1.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Header
fa: سربرگ

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: 1
fa: ۱

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Slider images
fa: تصاویر اسلاید
