Unearth (1.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Email
he: דוא"ל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
