Unearth (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Email
lt: El. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Slider images
lt: Skaidrių paveikslėliai
