Unearth (1.0.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Email
de: E-Mail

en: Header
de: Kopfzeile

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Main content
de: Hauptinhalt

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Social Media Link
de: Social-Media-Link

en: Email Id
de: E-Mail-ID

en: Main navigation region
de: Hauptnavigationsregion
