Unearth (1.0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Slider images
fi: Diaesityksen kuvat
