Unearth (1.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Header
ru: Шапка

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main content
ru: Основной контент

en: Slider images
ru: Изображения слайдов
