Unearth (1.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
