Unearth (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Email
tr: E-posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Main content
tr: Ana içerik
