UNEP Legislation (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Markup
be: Код

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Download
be: Сцягнуць

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Files
be: Файлы

en: Options
be: Налады

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: API Key
be: Ключ API

en: Configuration
be: Налады

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць
