UNEP Legislation (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Markup
gl: Marcado

en: Submit
gl: Enviar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Download
gl: Descargar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Files
gl: Ficheiros

en: Options
gl: Opcións

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Configuration
gl: Configuración

en: Close
gl: Pechar

en: Countries
gl: Paises

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo
