UNEP Legislation (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Files
hr: Datoteke

en: Options
hr: Opcije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Configuration
hr: Postavke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
