UNEP Legislation (1.0.0-beta10) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Download
pl: Pobierz

en: Overview
pl: Przegląd

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Files
pl: Pliki

en: Options
pl: Opcje

en: Year
pl: Rok

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: API Key
pl: Klucz API

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Close
pl: Zamknij

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Countries
pl: Kraje

en: Document
pl: Dokument

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Select
pl: Wybierz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Relations
pl: Relacje

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Show changes
pl: Pokaż zmiany

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji

en: The time that the Paragraph was created.
pl: Data utworzenia Akapitu.
