UNEP Legislation (1.0.0-beta11) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Download
af: Laai af

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Options
af: Opsies

en: To
af: Aan

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Authored on
af: Geskep op
