UNEP Legislation (1.0.0-beta11) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Submit
mn: Күүседири

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Name
mn: Ат

en: View
mn: Көөрү

en: History
mn: Төөгү

en: Options
mn: Эдиглер

en: Year
mn: Чыл

en: To
mn: Кымга:

en: Authored on
mn: Бижээн
