UNEP Legislation (1.0.0-beta12) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Files
lv: Faili

en: Options
lv: Iespējas

en: Year
lv: Gads

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Close
lv: Aizvērt

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Countries
lv: Valstis

en: Document
lv: Dokuments

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Relations
lv: Radniecība
