UNEP Legislation (1.0.0-beta12) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Markup
ru: Разметка

en: Submit
ru: Отправить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Download
ru: Скачать

en: Overview
ru: Обзор

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: History
ru: История

en: Files
ru: Файлы

en: Options
ru: Опции

en: Year
ru: Год

en: Off
ru: Выкл

en: To
ru: Кому

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: API Key
ru: Ключ API

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Latest
ru: Последнее

en: Close
ru: Закрыть

en: Authored on
ru: Создан в

en: Countries
ru: Страны

en: Subtype
ru: Подтип

en: Document
ru: Документ

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Select
ru: Выбрать

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Relations
ru: Отношения

en: Expand all
ru: Развернуть все

en: Collapse all
ru: Cвернуть все

en: Link label to the referenced entity
ru: Сделать метку ссылкой на сущность

en: Link to the referenced entity
ru: Ссылка на указанную сущность

en: The time that the Paragraph was created.
ru: Время создания параграфа.
