UNEP Legislation (1.0.0-beta13) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Year
gu: વર્ષ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Close
gu: બંધ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Relations
gu: સંબંધો
