UNEP Legislation (1.0.0-beta13) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Close
km: បិទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង
