UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Files
ast: Ficheros

en: Options
ast: Opciones

en: To
ast: Pa

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Close
ast: Zarrar

en: Authored on
ast: Autoría en
