UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Options
bs: Opcije

en: Year
bs: Godina

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Authored on
bs: Napisano
