UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Year
hy: Տարի

en: To
hy: Ում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Collapse all
hy: Փակել բոլորը
