UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: History
ka: ისტორია

en: Files
ka: ფაილები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Year
ka: წელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Loading...
ka: იტვირთება...
