UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Files
mn: Файлууд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Year
mn: Жил

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
