UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
