UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
