UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde
