UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Download
sk: Prevziať

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Files
sk: Súbory

en: Options
sk: Nastavenia

en: Year
sk: Rok

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Countries
sk: Štáty

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Select
sk: Zvoľte

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity
