UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Options
sl: Možnosti

en: Year
sl: Leto

en: To
sl: Za

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Close
sl: Zapri

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Relations
sl: Relacije
