UNEP Legislation (1.0.0-beta14) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Markup
ur: مارکاپ

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: History
ur: ہسٹری

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored on
ur: تصنیف بر
