UNEP Legislation (1.0.0-beta15) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Year
bo: ལོ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ
