UNEP Legislation (1.0.0-beta15) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: To
dz: ལུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
