UNEP Legislation (1.0.0-beta15) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Files
ht: Fichye

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
