UNEP Legislation (1.0.0-beta15) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Overview
jv: Sekilas

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Options
jv: Opsi

en: Year
jv: Tahun

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Relations
jv: Relasi
