UNEP Legislation (1.0.0-beta15) - en to kn translation catalogue (30 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Off
kn: ಜಡ

en: To
kn: ಗೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Statement
kn: ಹೇಳಿಕೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Indigo
kn: ವಜ್ರನೀಲಿ
