UNEP Legislation (1.0.0-beta15) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Download
ms: Muat turun

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: File
ms: Fail

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: History
ms: Sejarah

en: Files
ms: Fail

en: Options
ms: Opsyen

en: Year
ms: Tahun

en: Off
ms: Tutup

en: To
ms: Kepada

en: Custom
ms: Tersuai

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Close
ms: Tutup

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Relations
ms: Hubungan
