UNEP Legislation (1.0.0-beta15) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Download
nn: Last ned

en: Overview
nn: Oversikt

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: Year
nn: År

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Close
nn: Lukk

en: Authored on
nn: Skrive

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
